| anonim_4396 a întrebat:

Stiti daca tigarile se mai vand la bucata?

Răspuns Câştigător
| Ađııa a răspuns:

Da,se mai vand. Costa 60 bani una. happy
Fundita?

8 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Prin zona mea, se mai vând.

| browneyes99 a răspuns:

Buna!
In mod normal nu as raspunde la intrebarea asta, dar mi-am propus sa raspund la intrebarile la care stiu raspunsullaughing.
Eu stau in Bucuresti, si stiu multi oameni care cumpara tigarile la bucata.Depinde probabil si de oras, si de magazin. Sper exemplu la o alimentara nu da tigari la bucata, iar la un chiosc da.Cel mai bine ar fi sa intrebi direct in magazin daca dau tigari la bucata.
Sper ca te-am ajutat! Funda? Pls!

| Narcis196 a răspuns:

Da de la magazinul din care iau eu dawinking

| DeeaDLove12 a răspuns:

Cred ca da nu mai stiu

| ramona_3149 a răspuns:

Da dar rareori.

| lorenalory a răspuns:

Se mai vand si sunt 70 bani bucata

| catta_8008 a răspuns:

Da,se vand in unele locuri... adica aici la mine inca se mai vand. si ce fel.

| Madalina_9400 a răspuns:

Se vand, dar doar in unele magazine
bafta!