| anonim_4396 a întrebat:

Prezervativele se vand si la bucata?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La bucata se vand doar cele reconditionate sau vulcanizate, la pret promotional pentru cei cu buget limitat.laughing

| Emilian65 a răspuns:

Se vand cum vrei tu si la pachet si la bucata.

| Doub a răspuns:

Nu, nu poti sa le cumperi decat sub forma de bax.

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Ma nu stiu unde dracu le gasesti la bucata dar la set de 3 buc nu cred ca mori sa dai 8 lei sau tot pe acolo, in functie de magazin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am luat si la bucata, pe datorie la caiet, etc.Depinde de magazin happy

| Miihaa a răspuns:

Ce, esti asa de sarac incat nu poti sa cumperi unu pachet intreg sau iti e frica ca te prinde mami cu ele?
Nu am auzit pe nimeni sa cumpere prezervative la bucata

| DroGhys a răspuns:

Da logic... le primesti si in loc de rest ca si gumele. laughing

Nu cred ca se vand sau cel putin nu stiu. De ce nu cumperi un pachet intreg si ai si de rezerva sau in caz de urgenta?winking