| ThePrinceOfAllSaiyans a întrebat:

Stiti de ce este bine sa fii urat/a la exterior?

Daca cineva te iubeste, atunci tu stii ca te-a ales pentru frumusetea din interior.

Mai bine sa fiu urat la exteriorwinking.

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Pentru mine in ultimi a devenit tot mai importanta personalitatea omului, dar nu pot nega ca conteaza si fizicul, mai aiurea e sa fi si urata si ipocrita, dar privind spre o relatie da conteaza ce personalitate ai, dar asta nu inseamna ca daca x e urat are o personalitate buna

| SilentRain a răspuns:

Și eu sunt urata
Partea buna pe care o văd în lucrul asta, e ca oameni ma respecta (unii nu toți) pentru caracterul meu
Și dacă o fii cineva sa ma iubească se va îndrăgosti categoric, doar de caracterul meu nu de alte iluzi care trec în timp

| OldSoul a răspuns:

Degeaba stii asta daca o sa te gandesti ca e prea bun/buna pentru tine laughing
O sa-ti sapi singur groapa daca nu ai incredere de sine.

| Plato a răspuns:

Nu e nimeni urat la exterior. Toti sunt dupa chipul si asemanarea lui Dumnezeu, nu exista sa fii urat.
Frumusețea e 100% relativa, e doar in ochii privitorului.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ah si daca as fi inalt si frumos respectiv frumoasa cu trasaturi feminine?
N-as putea sa-mi dau seama cine ma place pentru caracterul meu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau pentru bani

Răspuns utilizator avertizat
| MariaEcaterina99Y a răspuns:

Poate.dar mie îmi place când ma uit in oglinda sa-mi placa ce văd. ‘)) Frumusețea nu este despre..cum te privește nu stiu cine, ci de cum te privești tu. Sincer? Pe mine nu m-a interesat niciodată ce a zis lumea despre mine. ‘))

| Anonim53220 a răspuns:

Man, exteriorul se aranjeaza daca pui interes, unii asteapta sa arate bine fara sa investeasca timp, stres, interes....mor cand ii aud

| Treachery a răspuns:

N-ai sa vezi asa ceva asddijffdk

| Fata1234 a răspuns:

Crd ca ai o problematic cu tine. Și eu am avut multe și ma credeam urâtă. Trebuie sa înveți sa te accepți asa cum ești nu exista sa fi urat și despre ce e la interior normal ca, contează. Sa zicem cavb cu o fată frumoasă /băiat și scrie greșit nu crd ca ți-ar mai plăcea de acea pers. Dar știi poate bunica ta face o prăjitură bună dar arata urat și tu iei una frumoasa fără gust cam asta e viata

Răspuns utilizator avertizat
| Plato a răspuns (pentru Fata1234):

Uite, acum aproape ai nimerit-o, fetito.
Pacat ca zici alte mizerii.

| Fata1234 a răspuns:

Partea buna e ca știi ca nu te vrea pentru ca ești frumoas/a și pentru cum te comporți