| Crysthina a întrebat:

Ce parere aveti despre: Daca esti frumos pe exterior esti frumos si in interior? Oamenii care sunt frumosi in exterior sunt frumosi si in interior? Cat de mult conteaza frumusetea exterioara?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

In interior nu e frumusete doar organe

| Crysthina explică (pentru mgtow):

Tu stii ce este frumusetea sufletului?

| mgtow a răspuns (pentru Crysthina):

O prostie.

| Crysthina explică (pentru mgtow):

Asta nu e un raspuns.Te da de gol limbajul.

| mgtow a răspuns (pentru Crysthina):

Bleaf. nu cred in romanticisme

| Bizon95 a răspuns:

Evident ca NU
oameni frumosi la exterior pot fi acri, infumurati, snobi, rautaciosi si chiar raietc.
miss cea mai frumoasa din tara, Jennifer Lopez a avut proces cu o slujitoare pentru ca i-a facut scandal si a aruncat cu lucruri dupa ea, iar cand a fost casatorita cu Ryan Reynolds i-a distrus toate jucariile (avea sistem de jocuri cu monitor mare, consola, sistem de boxe, volan, etc.) pentru ca a avut o scena fierbinte intr-un film, LUCRU NORMAL PENTRU UN ACTOR

iar un alt exemplu mult mai nasol au fost ofiterii SS, care majoritatea aratau absolut perfect si orice mama ar fi dat orice sa aiba un fiu asa de frumos, insa nu aveau nici un fel de scrupul in a ucide oriunde oricand

iar frumusetea exterioara conteaza destul de mult in realitatea asta, oricat de putin am vrea sa recunoastem, chiar mi se pare ABSOLUT INEPT, faptul ca nu mai exista si nu v-a mai exista Miss America, ci au facut un concurs "alternativ" care nu mai e despre frumusetea exterioara ci "interioara" asa ca nu se mai uita decat gospodinele, altcineva nu are nici timp, nici chef, NICI PLACERE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumusetea de exterior e trecatoare cea din interior nu, poate fi un om frumos la exterior da putregai la interior de aceea este mai bine sa tinem cont de sufletul omului decat de infatisarea fizica

| Ganea_Marian-Dumitru_1972 a răspuns:

Oamenii care nu arată bine la exterior pot fi frumoși în interior.

| Viorel703 a răspuns:

Dacă ești frumos la exterior, nu înseamnă că ești frumos si pe interior. Uită-te după frumusețea interioară, nu cea exterioară

| Crysthina explică (pentru Viorel703):

Multumesc frumos! Asa este!