| Robert5678 a întrebat:

Stiti de unde as putea lua sprayuri de graffiti?

Răspuns Câştigător
| FetitzaCuOchiiCapruy a răspuns:

Pai nu cred ca se gasesc asa de multe dar te sfatuiesc sa mergi in bucuresti la magazinele se skeabord (nu stiu daca am scris corect) si poate vei gasi acolo! Nu ca ma plang de funda dar incerc sa te ajut! Poate daca merge link-ul asta te va ajuta dar daca nu ti-am zis ce sa faci...

Http://www.magazindespraygraffiti/online.ro

1 răspuns:
| GoldwinNn a răspuns:

Depinde din ce oras esti. Daca esti din bucuresti sau timisoare sunt cateva magazine care au spraiuri, daca nu le poti comanda de pe net!