| PyScHoTeLRoOz a întrebat:

De ce ma doare capul, burta, stomacul, ametesc, am scurgere vaginala, sanii mi-sau umflat si intarit...am palpitatii sunt somnoroasa nervoasa.de la ce? cel mai bun rasp funda

Răspuns Câştigător
| speranata a răspuns:

Iti vine ciclu nu te speria nu este nimic grav poate esti tu mai sensibila de felul tau este normal
te pup dulce si sper sa te faci bine
papawave

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Probabil este sindrom premesntrual.

| floarealbastra_9272 a răspuns:

Nu stiu ce varsta ai. Daca ai inceput viata sexuala poate ar trebui sa pui problema daca nu cumva e un bebe, daca nu, probabil este vorba de o dereglare hormonola... In ambele cazuri trebuie sa consulti un medic ginecolog. Numai bine si sa fii sanatoasa! happy

| Fetitza_7841 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la doctor.