| dragutzakiss99 a întrebat:

Stiti niste site-uri cu statusuri triste

Răspuns Câştigător
| Lor3dana3l3na a răspuns:

-Si oricat as incerca, nu te voi putea ierta/uita.
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.
-esti aproape. da totusi.atat de departe.
-All this time in love with you was cry.
-Imi este greu sa iti spun in vorbe ce e in inima mea.
-tu esti acolo,, eu sunt aici si punct; x.si sper.sa nu ramai o amintire din trecut.
-am atata nevoie de tine!
-caut un nou inceput caci tu esti amintirea.
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.
- Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu.
-cat de aproape esti de mine. dar departe de noi.
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat.
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta.
-oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit. dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva. dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb. Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut., dar nu eram eu langa tine. Mi'am amintit cum ne'am iubit, nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita. Fundalove struck?big grin

1 răspuns:
| Lor3dana3l3na a răspuns:

-Si oricat as incerca, nu te voi putea ierta/uita.
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand te-am cunoscut.Si inca alte cuvinte ce imi intra in minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud.
-esti aproape. da totusi.atat de departe.
-All this time in love with you was cry.
-Imi este greu sa iti spun in vorbe ce e in inima mea.
-tu esti acolo,, eu sunt aici si punct; x.si sper.sa nu ramai o amintire din trecut.
-am atata nevoie de tine!
-caut un nou inceput caci tu esti amintirea.
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.
- Nu credeam ca'mi va fi rau.Am fost noi. Acum sunt eu.
-cat de aproape esti de mine. dar departe de noi.
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplat.
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta.
-oricat ai incerca nu mai poate fi la fel.
-i don't wanna play the broken hearted girl.
-am gresit. dar stii ca te iubesc!
-mi`e dor de ce s`a intamplat candva. dar e mai bine asa.
-fara tine nu m`ai pot zbura
-de ce ne indragostim apoi nu mai iubim.Si spunem adio fara sa gandim
-Ma intreb. Te'a durut? Sau acum e mai bine? Ieri te'am vazut., dar nu eram eu langa tine. Mi'am amintit cum ne'am iubit, nu voi uita niciodata.
-Tot ce e frumos repede trece!
-Atatea amintiri, clipe nu pot uita.