| dya a întrebat:

Stiti numarul acela din Bravo Girl in care erau intrebari si provocari, eu nu mi-am luat revista si imi pare foarte raucrying. Imi puteti scrie sau da si mie provocarile din acel numar si intrebarile. Va roog fundita si voturi va dau:X

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeea a răspuns:

Provocari:
1. Comporta-te cu jucatorul din dreapta ta ca si cum ar fi pers. de care te-ai indragostit si invita-l la o intalnire
2.baga-ti degetul mare in gura si fredoneaza un cantec
3. Da peste cap un pahar de apa pe nerasuflate
4. Fa 20 de flotari in timpi ce canti o melodie
5.Copiaza timp de orunda tot ce face si ce spune jucatorul din dreapta ta
6.lasa-i pe ceilalti sa te decoreze precum un pom de craciun si ramai asa o runda
7.imita comportamentul uniui copanc in timpul unei furtuni
8.invarteste-te de 10 ori in cerc dupa cere incearca sa mergi in linie dreapta
9.imita mersul unui model pe catwalk
10. tine-ti limba afara cu mana si incearca sa spui "buna numele meu este ...si am ...ani "
11. fa o descriere in stil rap pentru unul dintre jucatori
12. timp de un minut comportate ca o maimuta in jungla
13. mimeaza ceva amuzant si lasa-i pe ceilalti sa ghiceasca
14. comportate ca si cum ai mirosii fff urat si explica-le celorlalti ce simti