| coooooo a întrebat:

Stiti o fundatie care ajuta copii sau animalele? Care organizeaza evenimente speciale cum ar fi sa le aduci hainute, sa petreci timpul cu copii sa ii ajuti chestii de genul asta. Daca stiti vre un sait sau o pagina unde m-as putea inscrie si stiti detalii astept raspuns ^^

2 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Nu prea sunt fundatii asa "publice", dar poti organiza cu niste prieteni o activitate unde sa vizitati un centru de plasament sau un adapost pentru animale, sunt deschise la ajutoare si vizite intotdeauna, mama lucreaza la un centru de plasament si vin mereu oameni cu ajutoare happy

| coooooo explică (pentru whatevernvm):

Poti sa imi lasi mai multe detalii legate de acest centru?:d adica unde il gasesc