| hiseu a întrebat:

Stiti pe cineva care ar dori sa cumpere o culegere la romana pentru bacalaureat?
Am cumparat-o, dar nu mai am nevoie de ea.
Va dau un link ca sa vedeti despre ce culegere este vorba:
http://www.librarie.net/......acalaureat

1 răspuns:
| adytzoi a răspuns:

Aaa, cartile astea minunate pe care ti le recomanda profii sa faca ceva comisioane. Eu am invatat pentru bac la romana dua o carte facuta de mine, cu comentarii si caracterizari luate de pe internet si am luat foarte aproape de 9, dupa ce profa de la clasa era sa nu-mi dea nota de trecere...
Plus ca acea carte nu acopera nici pe aproape toata materia de la subiectul 3. In concluzie e o carte facuta doar pentru bani, care nu te ajuta practic cu nimic.