| AnnDra17 a întrebat:

Site-uri sau programe pentru editat poze stiti?

7 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Photoshop si Gimp, eu cel putin pe astea le folosesc, Photoshop-ul nu e gratis, dar il poti face, de asta te interesezi pe net, si mi se pare ca gimp-ul este gratis, si este destul de bun.
Dar totusi, eu recomand photoshop.

| Cosminovici18 a răspuns:

Www.pixlr.com
www.fotor.com
www.befunky.com
www.ipiccy.com
Programe: Photoscape, Photoshop gasesti mai multe pe google

| EaEmma a răspuns:

Unul dintre primele lucruri de care ai nevoie pe un calculator este un program de prelucrare poze, cu ajutorul caruia sa editezi fotografiile realizate in vacante sau la diverse evenimente.....http://www.giz.ro/software/programe-gratuite-de-modificat-poze-1847/

| eviltwinnn a răspuns:

Clar Photoshop, eu il folosesc de aproape un an, e cel mai bun pentru editat poze si nu numai atat. Restul programelor de acest tip sunt jucarii pentru amatori. E putin mai complicat dar poti sa inveti.

| Alissa11 a răspuns:

Pizzap, PicMonkey...

| manolo a răspuns:

Cred ca cel mai potrivit pentru tine ar fi photoscape. Are o interfata lejera si destul de multe optiuni. Bafta!
http://photoscape.ro.softonic.com/

| Mimzy a răspuns:

Pai ai asa:
-Instagram
-Adobe Photoshop Express
-Aviary Photo Editor
-Pics Play PRO
-PicsArt Photo Studio
-Candy Camera
-Perfect 365
-Snapseed
-Tiffen Photo fx Ultra
-Hipstamatic
-Adobe Photoshop Touch
-Pic Collage
-Retro Camera
Sper ca te-am ajutat! ^_^