| anonim_4396 a întrebat:

Stiti sa patinati, si aveti propriile patine? din alea clasice, albe sau negre?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Patinez de la 6 ani, numai asa, de placere, fara nicio pretentie de arta. Am patine clasice, cu ghete albe pentru ca de vreo 30 de ani nu mi-a mai crescut piciorul. Altfel, nu mi-as mai fi putut permite sa-mi cumpar.

10 răspunsuri:
| Pho3nix a răspuns:

Da stiu.
Dar inca nu am patine. Intentionez sa-mi cumpar.

| just|breathe a răspuns:

Stiu sa patinez, imi place la nebunie:X, dar nu posed patine.sad.

| luizza95 a răspuns:

Patinez de vreo 9 ani dar doar iarna din cand in cand.Patine am dar la ce te referi prin clasice? Patine pentru patinaj artistic?

| Morenita a răspuns:

Stiu sa patinez si chiar imi place e un mod bun de a te relaxa.Patinele mele sunt negre happy

| rhytmiser a răspuns:

Stiu sau patinez cu patine clasice alb cu negru, care sunt si ale mele! ha ciuda

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Patinez de pe la vreo 7 ani ...nimic profesionist, patine am avut dar acum nu mai am si nici nu `mi permit sa`mi cumpar crying

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ale mele sunt lunecoase. da conteaza culoarea? ca am o cunostinta care are un var.varul lui are un costum ninja, negru, care sare trei metri.al lui sare patru, da, e alb.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

2SportRecord au niste patine de gheata recreationale destul de frumusele si pe bani putini, sunt niste JACKSON Skates care chiar arata destul de bine:citind pe net despre ele o sa gasiti ca sunt patine de gheata create pentru confort de la prima incaltare. Modelul este o patina recreationala Jackson Softec unde daca mergem pe pagina lor, o sa vedeti ca tipii stiu ce fac iar astia de la 2sportrecord se pare ca sunt singurii importatori, asta gasiti si pe siteul oficial... Gata, am zis si am aratat. eu ma dau cu Patine de Hockey Tour Code RedSunt patine de hockey tot de la 2SportRecord luate acum 2 ani si pe langa primele 5 incaltari cand a fost mai dificil pana le-am format pe picior, sunt foarte multumit de patinele astea.
Ne vedem pe gheata!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu patinez de la 3-4 ani. Acum am 33! De pe la vreo 12 ani nu am mai patinat, iar anul trecut mi-am luat patine si am intrat pe gheata fara probleme. Patinez ca in copilarie...
Acum am invatat-o si pe fetita mea sa patineze. Are 5 ani. Avem amndoua patine. Si sotul!

| zuzi a răspuns:

Eu nu stiu, sunt antitalent la toate astea sad