| dragutza a întrebat:

Stiti site in care sa dea metafore, cuvinte deosebite pentru o compunere?

Răspuns Câştigător
10 răspunsuri:
| dragutza explică:

Leny, multumesc ca vrei sa ma ajuti!(nu avem voie sa facem teme pe TPU, dar apreciez ajutorul tau) trebuie sa scriu un dialog cu anotimpul meu preferat:primavara!

| dragutza explică:

Trebe sa gasesc cuvinte deosebite pe care sa i le aresez primaverii!@ si apropo SuPrAdoZaaaa daca stii numai sa critici nu aveam nevoie de raspunsul tau!

| dragutza explică:

SuPrAdoZaaaa macar stii ce e o metafora?!:happy happy happy

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Dar cand citesti un text scurt cu metafore, comparatii e greu sa le subliniezi si cand ai nevoie de ele sa le cauzi?
Si nici un caiet cu metafore nu e greu de facutwinking.

| leny a răspuns:

Daca e, imi poti spune tema compunerii...si poate te-as putea ajuta sa o scrii...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lumina ochilor mei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu un site... www.ti-ai.luat.teapa.com e super tare are multe compuneri :D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu...Counter Strike