| MyGuardianAngel a întrebat:

Stiti un site in care iti postezi muzicile preferate de pe youtube, google, etc? Si sa fie gratuit si fara virusi. Daca stiti trimite-ti-mi-l! Multumesc!

3 răspunsuri:
| CynicalCunt a răspuns:

Ba sa mor de va inteleg. vreti o oaie cu 5 capete, care sa fie si gratis, sa scoata chocapic pe cur, sa va faca temele, sa va vindece paranoia si sa va dea "muzicaa kool", sa ruleze telenovele indiene, sa va invete sa vorbiti cu "muzicile", sa va vindece diareea mentala, etc. e penibil. da o *** nu vrei? [this ain't spam]

| MyGuardianAngel explică:

Ce imi spurci raspunsurile? Daca ai chef sa injuri, du-te in jungla! Eu pur si simplu aveam nevoie de ajutor! Iti doresc sa te fi sters de pe acest site.

| CaraChan a răspuns:

Trilulilu?