| ILikeBlackCats a întrebat:

Salut TPU!
Care sunt muzicile voastre preferate?

Răspuns Câştigător
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Cele live și ritmate.

6 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Manele

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Carolina jambala

suntserios
| suntserios a răspuns:

Queen

| NLS a răspuns:

Ascult aproape orice,
exceptand "muzica" de inculti, muzica satanista (trash metal si alte chestii "grele", de nedigerat pentru mine), sau orice are un text tampit/gretos/pueril.
In functie de stare, trec destul de usor de la muzica rock sau pop rock la muzica trance/ambientala, sau de la muzica clasica la ritmuri irlandeze (sau muzica celtica).
Daca e sa fie, si o melodie de muzica populara imi poate da liniste, insa nu orice text, sunt si aici selectiv.
Din aria jazzului imi place bineinteles jazzul melodic,
din aria latino cel mai adesea ascult smooth/melodic salsa, etc.

| AdioTPU a răspuns:

N-am muzici preferate doar melodii.