| DeeaDLove12 a întrebat:

Stiti unde pot gasi episoade rare din Leana si Costel?
cele de pe YouTube le-am vazut pe toate...si dupa cum imi amintesc eu era si un ep.cand Costel asi pierde memoria si Leana ii povesteste cum s-au cunoscut [desigur ca nu era povestea adevarata] as vrea numele acelui episod[daca exista si nu ma inseala memoria] sau alte episoade pe care nu le-am vazut
dau funda!

2 răspunsuri:
| Blueeeeee a răspuns:

happy Amica mea Deea happy Ai putea citi o carte sau sa faci ceva spre ajutorul tau in loc sa pierzi timpul cu chestii de genuhappy Nu te ajuta cu nimic happy E timp pierdut. In plus sunt niste glume idioatehappy Fara sens.