| -=AleCS=- a întrebat:

Stiti va rog sa imi dati o adresa de unde pot descarca un wallhack pentru Call of Duty 2... dau fundita

Nu ma luati cu replici de genu "nu e bine sa trisezi" sau "nu mai are nici un farmec"

3 răspunsuri:
| c0rn3l1uss a răspuns:

[-x Nu e bine ce faci devil

mi-am facut si eu cont pe Xfire zi-mi numele tau.[pe mess]

| Gabystelistu95 a răspuns:

Sa stii ca toate codurile wallhack pentru Call of Duty 2 sunt virusate, mai bine ai juca cinstit.

| deejayra a răspuns:

Sincer... tare as vrea sa iei wallhack si sa fie virusat sa iti viruseze calculatorul
M-am saturat de cei ca tine in CS...intru si eu cand am timp liber sa mai omor plictiseala si intra un ciortan cu coduri sa imi strice tot chefu mie si altor 15 persoane.
Da lasa ca am gasit metoda acum...cand intru un codat nu mai joc eu dar nici el nu mai joaca, am gasit un cfg care blocheaza serverul.