| Oana4340 a întrebat:

Stiti voi vreun program care poti schimba pozele, adica sa zicem ca eu in poza sunt langa o vedeta, dar u sunt, vreau doar sa fac asa intr-o poza? Va rog daca stiti! Dau fundita

5 răspunsuri:
| DennyxD a răspuns:

Pai poti de ex pe Pizap sa te decupezi pe uh si pe o vedeta si sa te pui langa ea...mai exista posibilitati asemanatoare pe Imikimi etcwinking

| silverfaith a răspuns:

Photoshop Epert in editare si montaj foto si Corell Mediu!

| stefan31 a răspuns:

Buna sunt mai multe, dar nu le stiu singurul pe care il stiu si il am e photoscape, pe care il gasesti pe Google.Pa Pa

| emasweetgirl a răspuns:

Da.photoshop...

| jonstar a răspuns:

Adobe Photoshop! cel mai bun programel