| andreeabalent a întrebat:

Stiti cumva un site de editat poze, ca de exemplu:eu sunt intr-o poza cu niste haine si eu vreau sa mi le schimb.As vrea un program in care iti poti schimba hainele si in uniforma militara, Cel mai bun raspuns:FUNDA love struck

1 răspuns:
| dimro8 a răspuns:

Singura solutie este sa te apuci sa in inveti foarte bine, extrem de bine sa lucrezi in photoshop happy. Exista programe de editat poze dar nu la acest nivel. Iar daca exista unul fi sigura ca nu e gratis, costa ceva.