.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a întrebat:

Stiti vreo firma care angajeaza elevi pe perioada verii? Am 15 ani si as dori sa ma angajez pe perioada verii (atunci o sa am deja 16 ani). Unde pot sa ma angajez si cu ce program?

Răspuns Câştigător
| retrogrobian a răspuns:

Daca vrei sa ramai in Bucuresti, poti sa te angajezi la o firma de cercetare de piata - sa faci sondaje pe strada. Eu am facut asta o vara intreaga si m-a terminat psihic, dar nicio munca nu e usoara happy Cred ca trebuie sa implinesti 16 ani, totusi...nu stiu sigur, trimite CV-ul si intereseaza-te! Succes!

26 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

interesant raspunsul tau chybrytel.chiar o sa ma gandesc si o sa vad.(raspunsul castigator a fost declarat automat)

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. explică:

Si cati bani primesti?

| retrogrobian a răspuns:

Ah, acum vad ca vei fi implinit 16 ani pana atunci! happy

| chybrytel a răspuns:

Vino pe litoral..aici gasesti foarte multe locuri de munca pe perioada verii si nu conteaza varsta... eu de exemplu am muncit prima data la 13 aniwinking si daca stii sa t intelegi cu omu iti iei si un salariu frumoswinking:X

| timisoara a răspuns (pentru chybrytel):

Si eu as vrea sa ma duc sa muncesc. Tu ce ai facut pe litoral? Si care au fost beneficiile, cat ai castigat .......Si cate ore ai lucrat pe zi.

| JayLeno a răspuns:

Poti sa te angajezi de ex la mare pe perioda verii ca picol. banii sunt buni pentru varsta ta, ai si tips, mancare si posibil cazare inclusa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sau dc vrei ca distribuitor pliante in bucuresti eu am facut asta anul trecut si aveam 14 ani si anul asta la vara vreau sa ma duc iar e marfa...succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa lucrezi de la 16 ani...La jumatate de norma....adica 4 ore pe zi...Dar esti si platit pe masura(putin)straight face.....si tu tot varsta ta o am...si am dat de site asta cautand ce cauti si u.Sau dak te angajezi la "negru"...dar te poate "arde" la salar,si sa nu ti dea...si iei asa TZEAPA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa lucrezi de la 16 ani...La jumatate de norma...adica 4 ore pe zi... Dar esti si platit pe masura(putin)straight face...si tu tot varsta ta o am...si am dat de site asta cautand ce cauti si u.Sau daca te angajezi la "negru"... dar te poate "arde" la salar, si sa nu ti dea...si iei asa TZEAPA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dc sa nu poti lucra? ...eu cred ca se poate...deci incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau te poti angaja la firma EURODATA

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

McDonalds! 4 ore pe zi si un salar frumos. Peste vara ajungi de la dat cu mopul, spalat geamuri, adunat tavi la bucatarie sau la servire, in fata. Primesti si bonuri de masa. Succes >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa bag fluturasi in cuti de scrisori

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 14 ani, si vreau si eu sa ma angajez in vara asta, sa am cu ce sa imi omor timpul, si macar sa ma aleg cu ceva, stiti vreo firma, si cum se procedeaza?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as dori un loc de munca pe perioda verii dar am varsta de 11 ani ma pricep la ingtijit animale si sa le plimb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As dori si eu sa ma angajez la o firma de distribuit pliante dar in Timisoara ps am 15 anibig grin daca stiti vreo firma spuneti-mi va rogbig grinbig grinbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer si eu mi-as dori sa impart pliante in Bucuresti. Am 14 ani, dar nu cunosc nicio firma. La Mc nu cred ca ma primeste laughing Daca stie cineva ceva, contactati-ma. :-s

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe litoralul marii negre gasesti foarte multe locuri de munca si nu conteaza varsta!winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 17 ani, si vreau si eu sa ma angajez in vara asta, sa am cu ce sa imi omor timpul, si macar sa ma aleg cu ceva, stiti vreo firma in Bucuresti?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut un loc de munca in iasi sa imart pliante ma puteti ajuta id messs vegastiran@yahoo.com

| user1998 a răspuns:

Eu am 14 si vreau si eu de lucru sunt din cluj ziceti pls jobul nu posibile joburi

| cr1sy13 a răspuns:

CHibrytel ma poti ajuta si p mine sa ma angajez am doar 13 ani si vreau dar p litoral si cu cazare inclusa!
help mee!

| ceda a răspuns:

cel mai bine pe periada vacantei se castiga pe litoral.majoritatea iti ofera cazare si masa.

| kodatommy a răspuns:

Saluut anul viitor o sa am 15 ani, de fapt ii fac anul asta ...si vreau un job in bucuresti pe perioada verii...ma puteti ajuta? as prefera sa impart pliante sau altceva dar nu la mc

| Si_Silviu_1996 a răspuns:

Wa vreau si eu un job de vara am 15 ani si sunt din Bucuresti

| mery a răspuns:

Da, poti lucra, incearca in comert sau ca picol/ospatar in restaurante.
Este necesar sa ai acordul parintilor pentru ca esti minor;