| speed111 a întrebat:

SaLL! Am 16 si vreau sa ma angajez puteti sa imi ziceti o firma care angajeaza pe perioada verii si la ce program happy?

4 răspunsuri:
| sodobar a răspuns:

Vrei sa castigi bani? trebuie sa dai like pe facebook sau pe twitter si primesti bani, cand strangi 15 euro poti sa ii scoti, inregistreaza-te! este gratuit,ai doar de castigat ca asa tii calculatorul deschis,nu strica sa faci niste banuti,la inceput nu o sa faci foarte multi bani dar pe parcurs o sa ajungi la sume frumoase,trebuie sa faci rost de multi referali, daca vrei mai multe detalii spune-mi, daca te inscrii sa o faci prin linkul acesta acesta http://www.fanslave.net/ref.php?ref=742597

| PokemonCuSapaliga a răspuns:

Da ma du-te si suge **** la tractoristi pe 3 lei si o tigara

| p1nk03 a răspuns:

Daca ai un fizic placut ai`putea sa te angajezi la promotii, fetele acelea care stau la un stand si care incearca sa promoveze produse. Le poti intreba chiar pe fetele de la standuri cum ai putea sa te angajezi si tu.Le gasesti in supermarketuri precum real cora auchan carrefour. Daca esti inalta, du-te la modelling, se cauta, dar dupa cum am zis, daca esti inalta.

| motanu2010 a răspuns (pentru p1nk03):

Vrei bani inregistreazate pe linkul asta http://www.viespar.ro/? reff=57ad5fc851c11570482ee88eec6f92a7 bani online sigur