| Ade_5314 a întrebat:

Stiti vreo metoda ca bronzul sa treaca mai repede? I don't want to see
Vreau sa fiu bronzata,dar pe fata nu,pentru ca ma inrosescI don't want to see. Fara sa vreau,m-am bronzat pe fata,,,,adica m-am inrosit,si acum vreau sa imi treaca 'bronzul'.Ce as putea face? O prietena zicea ca daca ma dau cu ulei de masline trece bronzul, e adevarat? I don't want to see.Sau cum as putea sa imi protejez fata de soare? I don't want to see.Idei?puppy dog eyes
FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Foloseste lotiune "dupa-plaja" pe zonele afectate de roseata mai ales. Poti folosii si-o crema hidratanta sau iaurt.
Succes!