| StoicaAndi a întrebat:

Stiti vreun metin2 privat pvm sa fie fain.Sa te deie lv 30.Sa ai otele king in magazin si sa aiba de ala care transforma d exemplu un otel+9 intr-un king(ala sa fie neaparat).Sa nu fie gx fun moldova.Trebuie pvm nu pvp.

Răspuns Câştigător
| piTiCcu a răspuns:

Cauta aici in Top :
http://topofgames.com/Metin2/

4 răspunsuri:
| NoNameInAction a răspuns:

Incearca metin2 United! te da lvl 30, cresti destul de repede, gasesti pe la magazinele facute de playeri otele +0 si 9 care costa in jur de 20 si 40kk si kinguri ce costa pana in 200kk. e fiarte fain, este event ox la fiecare 6 ore, perlele se cumpara cu 50kk, piatra magica cu 50kk, mape noi si multe altele.

| gabi2000 a răspuns:

Http://www.metin2inferno.tk/ ASTA E CE CAUTI DACA AI NEVOIE DE CEVA MA CHEAMA BuffXGamerX.

| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv