| Afdsa a întrebat:

Stiu ca a mai fost pusa intrebarea asta de peste 100 de ori, dar vreau sa mai vad si alte intamplari, deci...Cum a fost primul vostru sarut?

Răspuns Câştigător
| alissya a răspuns:

laughing laughing
rad pentru ca daca stau si imi amintesc primul meu sarut, imi vine sa rad si mai tare, aveam 14 ani si ma jucam adevar sau provocare si am fost provocata sa sarut passional(asa a fost data pedeapsa laughing ) un tipulet de 12 ani laughing
deci, cand imi amintesc de asta nu imi vine decat sa rad, parca si acum ii simt buzele la mine pe buze, cu toate ca asta a fost acum 8 ani cred ca nu pot uita niciodata clipa aceea, si surprizaaa, tipuletul chiar facea manevra destul de bine laughing
Oricum mi-as fi dorit ca primul sarut sa il am cu un baiat de care imi placea de care eram indragostita :X insa nu a fost asa, abia al doilea l-am avut cu prietenul meu, si a iesit destul de bine, putin timida(ca de obicei big grin ) dar a iesit, am fost mandra de mine big grin

5 răspunsuri:
| LoveGivesYouWings a răspuns:

Phai primul meu sarut s-a intamplat la mine la tara cu un baiat =p~. jucam adevar si provicare ...stiu ca s-a rugat de mine jumate de ora sal sarut si in final am acceptat a fost suuper placut + ca eu muream dupa baatul respectiv... dar dupa aceea am aflat ca cica el a spus mai multor prieteni ca cica i-am bagat prea tare limba-n gat.hm ce nesimtit no talking

| L7L a răspuns:

Uita-te mai jos dc mai intrebi? daca fost pusa de 100x?laughing

| Andreea3219 a răspuns:

Hmm. primul meu sarut serios sa spun asa(pentru ca m-am mai sarutat eu cu baietii cand eram mica), cred ca a fost cu primul baiat la care am tinut. Imi amintesc ca am iesit cu clasa in parc, era ultima zi de scoala si sarbatroream, si a venit si clasa respectivului in parc cu noi. E si acolo m-a luat el de mana si mi-a spus ca ma place bla.bla...bla. si m-a sarutat, desigur cele 2 clase(cam 40 de copii in total) se ascundeau prin tufisuri si ne priveau, dupa ce ne-am sarutat, nebunii au inceput sa ne aplaude si uite asa ne-am trezit aplaudati de toata aleealaughing, a fost f frumos :X:* te pupbig grin

| Afdsa explică:

@L : am precizat, vreau sa citesc si mai multe intamplari penibile/amuzante/placute/neplacute big grin.

| Mist a răspuns:

Timid...si scurt, urmat de unul luuung si pasional big grin ce vremuri ^_^