| Bubu2396 a întrebat:

Stiu ca aceasta intrebare s-ar putea incadra in categoria acelor "intrebari stupide", dar totusi o pun. Cum de unele fete/femei, desi sunt mai cu forme (gen picioare si mai stiti voi ce mari) totusi au un abdomen plat, fara colacei? Eu daca fac ceva sport si mananc sanatos slabesc, ajungand sa arat ca o scandura si tot nu am un abdomen atat de tonifiat si plat, dar picioarele arata ca doua bete de fata anorexica. Serios acum, care e secretul sa ai un abdomen tonifiat, dar sa iti patrezi si formele?

3 răspunsuri:
| Edeline a răspuns:

Bani.sa gte poti intretine, eventual sa iti faci si niste operatii estetice..eu una la concluzia asta am ajuns.am mers la sala, fac exercitii zilnic de tonifiere, dar tot nu sunt asa cum imi doresc, si asa cum mai mult ca sigur iti doresti si tu sa fii...asta e..eu tot nu ma las. mai incerc

| andrada12345678910 a răspuns:

Paii.
uite fiecare are o parte unde se ingrasa rapid ^^ de exemplu eu cunosc pe cineva care so ingrasat cateva kg si imd i so pus pe pare care i grasa ii greu so scrii in cuvinte ^^; b dar mai intai trebuie sa te ingrasi si dupa vezi unde tii partea grasa. DAR nu poti fi sigura k te ingrasi la piciora. Totusi cred ca daca te-ai ingrasa si ai piciorele cum iti place si cred ca o sa ai si putina clisa pe burta. ca sa nu mai ai clisa pe burta fa exerciti numai pentru. burta! big grin

Funda