| Blink182 a întrebat:

Stiu ca am mai pus intrebarea asta odata, Dar nu mi-a raspuns nimeni. Stie careva magazine de Bmx-uri? niste link-uri va rog, sau sa imi spuneti iN GALATI unde gasesc in afara de First Bike. Dau Fundoaica!

Răspuns Câştigător
| 4Life a răspuns:

Buna,poti sa iti iei bmx de la metro, real sau selgros asta daca nu vrei mic. Mai este in zona depozitelor o firma de biciclete dhs daca nu ma insel.S-a mai deschis un magazin de biciclete in Galati: MAUSBIKE si e in spate la spitalul judetean, linga pizzeria Valmonely (vis-a-vis de fostul bazin olimpic).
Daca cumva nu stii adauga-ma la prietenii sa iti dau idu-l asta in caz ca vrei mai multe informatii.
funda?

1 răspuns:
| Blink182 explică:

Mersi mult!