| oanyyy a întrebat:

Stiu ca am mai pus o data intrebarea asta, dar nu am primit ce voiam.(Intrebarea este pentru cei ce locuiesc in Galati)In luna mai o sa am un verisor.As vrea sa-i iau un cadou, dar eu nu sunt genul care strange banii. acum am 30 de lei. Ce as putea sa-i cumpar? As dori sa-i fac si niste lucruri manuale, dar mi-e frica sa nu le strice. Voi stiti niste magazine de Nou nascuti de unde sa-i iau ceva frumos, dar sa fie pana la un milion? Sa nu credeti ca sunt zgarcita; a bani daca am zis pana la un milion, dar nu pot sa strang asa de multi bani in 4 luni! Mai zic o data:intrebarea se adreseaza celor care stau in Galati! Puneti magazinul si strada, sau daca ati vazut ceva frumos la un anumit magazin de nou nascuti din galati, scrieti pretul! Dau fundoaica colorata!

1 răspuns:
| Bizzareq1 a răspuns:

Scuze dar nu stau in galati. Dar poate te pot ajuta http://urbo.ro/moda/lumea-copiilor-128764... N-am gasit chiar haine dar... macar te poti uita