| Domyno a întrebat:

Stiu ca azi a aparut intrebarea asta de vreo cateva ori laughing but whatever...
Deci caut un film horror, ceva in genul Dead Snow, sau seria Wong turn, stiti voi niste oameni (De obicei adolescenti) pleaca intr-o excursie si dau peste nu stiu cine, care ii omoara pe toti!
Astept raspunsuri, thanks!

Răspuns Câştigător
| sincer a răspuns:

Incearca aici http://www.filmealese.com/gen/horror/ si poate gasesti ceva.Bafta.

3 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Eu ti-as raspunde dar nu stiu Pa

| Domyno explică:

OK baru, si de ce te bagi in seama degeaba raised eyebrows|?

| OnlyDeagle a răspuns:

Destinatie finala