| alexandraplay a întrebat:

Stiu ca e cam ciudat dar cum se da un link? funda cel mai explicit

Răspuns Câştigător
| mariuseu12 a răspuns:

Selectezi link.u>clik dreapta>copiere(copy)>apoi il dai ciu vrei tu folosind de exemplu la mess pe icoana de chat click dreapta> lipire(paste) ...asta e tot bafta big grin

| alexandraplay explică (pentru mariuseu12):

Mersi mult!love struck:*Iti sunt datoare cu un raspund laughing)) big grin:*:X

| mariuseu12 a răspuns (pentru alexandraplay):

Cu placerewinking

3 răspunsuri:
| carmen2121 a răspuns:

Apesi clik dreapta apoi clik stanga si dai copy si il pui unde vrei folosind clik stanga apoi paste