| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Stiu ca e o intrebare stupida dar ce parere aveti despre blonde? Eu cred ca nu conteaza culoarea parului

Răspuns Câştigător
| Vanity a răspuns:

Pai stii ce ma enerveaza la culme? Cand toata lumea pune eticheta ca e blonda, deci proasta ...sunt tot niste persoane ca noi si gata, ce atata misto? Nu am nimic cu blondele, nici nu sunt blonda sa credeti ca le pun parte, dar urasc persoanele care pun etichete fara sa cunoasca o persoana cu adevarat!

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt femei obisnuite.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Bună MaRyA! Ador bancurile cu blonde! Dar știi ce e paradoxal? Și eu sunt blondă. Normal că nu contează culoarea părului, important este să te simți bine.

| Freedom_1119 a răspuns:

Normal ca nu conteaza kuloarea parului.Cunosk multe blonde deshtepte care s-au manifestat destul de reusit in plan profesional.Asha ca nu atrage atentia la kuloare parului sau la alte trasaturi fizice.La o pesoana principalul e sufletul, caracterul si apoi face-ul. happy

| lplostonyou a răspuns:

Sunt mort dupa blondehappy

| EojiKumnE a răspuns:

Si eu cred la fel thumbs up...

| Abc_1759 a răspuns:

Eu cred că sunt persoane normale, şi sunt, pote chiar mai inteligente decât ceilalţi. Oamenii atâtea spun şi 0, 001 adevărate...