| LiiaX3 a întrebat:

Bună TPU happy. Vreau să mă ajutaţi şi pe mine cu câteva sfaturi vă rog puppy dog eyes. Vreau să-mi fac vârfurile părului blonde, ieri m-am vopsit, am ales o nuanţă de blond auriu deschis eu având culoarea părului şaten, s-a făcut un blond spre roşcat, îmi place culoarea, dar nu este prea evidentă, şi mi-aş doi să fie mai evidentă, trecând peste asta... Vreau să mă vopsesc iar, tot un blond, dar un blond platinat. Voi ce credeţi? Eu una cred că ar ieşi deoarece aş aplica peste vopseaua de ieri deoarece culoarea părului s-a deschis destul de mult. Ar ieşi? + Ce nuanţe mi-aţi recomanda? Este prima dată când m-am vopsit (ieri) şi nu ştiu prea multe. Fundăăăăă! happy [o întrebare cam stupidă, dar... chiar vreau să îmi iasă ]

Răspuns Câştigător
| snzpaul a răspuns:

Alege ceva mai... nu foarte deschis, dar mai închis... un fel de gri

| LiiaX3 explică (pentru snzpaul):

Adică un blond cenuşiu=blond platinat, nu?
happy

| snzpaul a răspuns (pentru LiiaX3):

Așa vezi!

| LiiaX3 explică (pentru snzpaul):

Mulţumesc! happy Foarte mult puppy dog eyes

4 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Bine,dar ia-ti un blond cenusiu foarte deschis si daca mai ai nuante de portocaliu ia-ti samponul nuantator de la kallos si iti va lasa o nuanta superba.