| cristianorudi7 a întrebat:

Stiu ca este cam greu sau cam nepotrivit ce va cer:

ARE CINEVA UN CONT DE FACEBOOK(preferential), HI5, TWITER, MYSPACE GRATIS, adica sa nu ii mai trebuie? am o mare si urgenta nevoie si eu nu vreau sa imi fac astfel de conturi, imi trebuie doar pentru. o mica perioada de timp.

multumesccc ffffffffff moooooooolt

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Iti poti face cont si apoi il poti dezactiva cand nu-ti mai trebuie.Citeste si tu la fiecare si vezi care iti permite sa dezactivezi contul.Eu zic ca pe toate ca asa am vazut ca scrie la cele mentionate de tine.Nu prea cred sa gasesti pe cineva care sa-ti dea un cont, dar poate cine stie.Succes!