| eu4you a întrebat:

De ce nu imi apare poza de profil de pe TPU pe care o schimbai in dimineata asta? Dadui la "Editare profil" si salvai poza de o mie de ori...si tot nu merge.La "Vizualizare profil" nu imi apare nicio poza!

Răspuns Câştigător
| Maysa a răspuns:

Trebuie să mai aștepți câteva ore. Dacă nu apare în maximum 4 ore, îți va apărea și pe profil mâine pe la 12 după-amiază. Deocamdată avatarul este vizibil doar la întrebări.

7 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Poza nu apare imediat pe site. Trebuie sa astepti cateva ore pana o aproba adminii.
Deocamdata se vede doar la intrebari!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Citeste regulamentul> poza de la profil apare dupa ce este verificata de un admin. Fiind cateva zile libere, probabil va trebui sa astepti pana miercuri.

| Felix2009 a răspuns:

Eu iti vad poza, e o inimioara cu raze.
Mai tarziu o sa-ti apara si tie.

| eu4you explică (pentru Felix2009):

De fapt, o inimioara din creioane...

| Felix2009 a răspuns (pentru eu4you):

Da, dar eu eram pe telefon si nu vedeam foarte bine.
Acum o vezi si tu?

| eu4you explică (pentru Felix2009):

Nu,dar stiu ce poza imi pusesem.

| Felix2009 a răspuns (pentru eu4you):

Asa si eu dupa ce am schimbat poza, nu am vazut-o imediat, dar ceilalti o vedeau.