| Kely2820 a întrebat:

Stiu ca exista legea de a nu duce pachete de carti la scoala deoarece copiii se pot juca pe bani iar asta este interzis in scoli. Întrebarea mea ar fi următoarea, daca duc pachetul de carti pentru a face trucuri (nu pe bani) exista o problema? Mi se poate întâmpla ceva?

3 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Eu din cate stiu daca nu vad profesori ca ai carti sau nu te joci cu el in ora nu are nimeni ce sa iti faca.La mine cand eram in scoala jucau colegi in fiecare pauza.

| Kely2820 explică (pentru Freya1):

Partea nasoala e ca am colegi paraciosi si am dus o data si o aflat diriga de la colegi...

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu vad o problema in asta atata timp cat nu te prinde vreun profesor.