| AdyIndia a întrebat:

Stiu ca intrebarea asta o sa sune putin ciudata, chiar si pentru mine e destul de ciudat... Nu stiu de ce mai mereu ma simt extren de singur, incomplet, confuz, tin sa precizez ca familia, prietenii imi sunt aparoape mereu, am tot ce mi-as putea dori, dar undeva in adancul meu nu ma simt complet, cum am zis ma simt foarte singur desi toti sunt langa mine, exista explicatie pentru aceasta problema?

3 răspunsuri:
| sappy a răspuns:

Cand te vei accepta, si vei schimba ce nu-ti convine la tine vei fi implinit!

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa discuti cu un psiholog.

| nopnopnop a răspuns:

Gaseste-ti o prietena, fa-ti un hobby mai "complicat", care sa-ti ocupe timpul. Poti sa discuti asta cu un psiholog daca tu chiar iti doresti. Sunt sigur ca el iti va spune ce e cu tine.