| PandaEcrazy a întrebat:

Stiu ca mare parte din voi sunteti fani ai filmelor de groaza, spuneti-mi va rog ce filme ati urmarit recent si despre ce era vorba(in mare parte).

am o tema pentru scoala ca sa imi aleg un gen de film si sa scriu cateva exemple si sa mai scriu ceva reactii pe care le are omul cand se uita la ele(adica voi)

asa ca va rog ajutati-ma! din cauza unui incident nu am mai avut voi sa ma uit la filme de astea asa ca nu mai tin minte ce filme am mai vazut.

Help!(scuze categoria)

1 răspuns:
| d3javw a răspuns:

Ceau.As spune Mirrors te poti uita la trailer unul din filmele care m-a inpresionat cu un subiect foarte bine gandit sau ar mai fi The Grudge, SAW, Nightmare on Elm street, Drag me to hell etc