| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca pare cam ciudat dar ce pot face pentru imi creste sanii mai repede pentru ca la varsta mea am sani ft ft mici si nu stiu ce sa faccryingun sfat ceva

3 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Asta e problema ta? ca nu ai sani? aia iti trebuie tie?
mai bine ai citi o carte.
In orice caz, am auzit ca tinctura de marar e buna pentru "infrumusetarea" sanilor si pentru amonree etc. daca ai asa ceva.
bafta...

| baaang a răspuns:

Pai.nu prea ai cum'.
da stai linistita. toate la timpul lor.`happy

| Noname69 a răspuns:

Daca esti frumoasa si ai picioare, iti spun eu ca nu se mai pune problema de sani happy, incearca si tu sa faci exercitii