| Green a întrebat:

Stiu ca pe 1 martie trebuie sa pui un baiat sa iti lege snurul de martisor de mana, iar pe 8 sa il si desfaca. de ce? big grin
dau fundita

Răspuns Câştigător
| Lucie a răspuns:

Stiam ca trebuie sa pui sa-ti dezlege martisorul baiatul care iti place.astfel intr-un viitor apropiat veti fi impreuna sau cam asa ceva.anyway,good luck!

4 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Bunabig grin
Eu nu stiam de faza cu baiatu laughingEu stiam doar ca trebuie sa porti ata de martisor de pe 1 pana pe 9 apoi sa legi ata de martisor la un copac si sa iti pui o dorintalove struckSe zice ca se indeplinestebig grin
Asa faceam si eu cand eram micalaughing big grin De obicei se indeplineathinkinglaughing

| Spintecatorul a răspuns:

Nu am auzit de asa ceva laughing

| Green explică:

Pai porti ata de pe 1 pe 8 sau 9 legata de baiat ca nu stiu ce se zicea de asta thinking (oricum ceva de bine laughing ) si dupa o legi de un copac laughing

| allexia a răspuns:

Eu stiu ca pe 1 iti legai un snur de mana iar pe 8 sau pe 9 un baiat trebuie sa il rupa ca sa ai noroc la baieti(asa se zice)