| madulici31 a întrebat:

am si eu o intrebare mai aiurea...de ce snurul de la mana trebuie legat de un baiat si dupa aia dezlegat de acelasi baiat? ce se intampla

Răspuns Câştigător
| redfox a răspuns:

Snurul trebuie sa ti-l lege baiatul pe care il iubesti, in ziua de florii el ti-l rupe cu degetul mic si amandoi il puneti intr-un pom fructifer. tine minte acel copac iar daca atunci cand va inflori este plin.bogat de flori inseamna ca si el te iubeste si veti avea o relatie lunga si frumoasa. funda?

1 răspuns:
| camernciita a răspuns:

Eu stiam altceva
thinking

ca cineva trebuie sa iti lege snurul cu 2 noduri si sa iti pui 3 dorinte

iar dupa o luna [parca.] iti dezleaga aceeasi persoana snurul si daca se rupe nu ti se indeplinesc dorintele si daca nu inseamna ca da.

dar eu sincer nu cred in din astea.
bafta! :*

ca