| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare mai stupida big grin sper sa nu ma injurati. Intrebarea mea este, daca la proba de examen a bacalaureatului cand ti se cere sa dai o expresie/locutiuni si eu dau mai multe exemple, ar putea sa imi taie? iti puncteaza sau punctajul e acelasi

Răspuns Câştigător
| DeeaD1 a răspuns:

Punctajul e acelasi. Funda?

3 răspunsuri:
| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Îți punctează prima expresie/locuțiune scrisă. Celelalte exemple sunt inutile.

| ZeHelp a răspuns:

Primul lucru pe care-l scrii se puncteaza. Daca primul este gresit si al 2-lea este corect, nu se va lua in considerare.
Paste fericit!
~ZeHelp.

| AndradaRoxana9 a răspuns:

Buna.
Nu iti mai pune nimic in plus, deci punctajul ramane acelasi.
Pa, pa!