| AnonimaYO a întrebat:

Stiu ca se zice ca, atunci cand te uiti la ceas si e fara 1 min cineva se gandeste la tine, la fix te iubeste si la 1 min te inseala... dar deunde pot afla cine?

6 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nici măcar nu este adevărat. E doar o lipsă de ocupaţie

| AndreeaRox a răspuns:

Mai e o chestie din asta...de ex ora 12 fix:spui alfabetul pana la 12 si litera respectiva e prima din numele baiatului/fetei care te iubeste, sau te uiti in agenda telefonica si vezi care e a 12lea nr. sunt multe chestii de astea. Tampenii!

| mirela07 a răspuns:

Te uiti la ora de exemplu daca e ora 3 corespunde cu litera numarul 3 din alfabet*(adica C)si te gandesti la un nume care incepe cu acea litera si primul nume care iti vine in minte acela te iubeste sau te inseala sau se gandeste la tinewinkingsper ca te-am ajutat

| n1na a răspuns:

De la "a se zice" si "a fi adevarat" e o mare diferenta.Este doar un joc, si spre exemplu daca sora mea de 5 ani se uita la si un minut, cine o inseala? Este doar intamplator ca te-ai uitat la fix sau fara un minut.

| Aislinn a răspuns:

Eu am auzit că e prima persoană la care te gândeşti în acel moment...

| LoRd2 a răspuns:

laughing) te uiti in stele