| ♥✖nYkO✖♥ a întrebat:

Cine stie ce se zice daca te uiti la ceas la si 59happy? de la un timp ma uit numai la si 59sad. si nu stiu ce inseamna astabig grin.am gasit undeva pe net si scria ca la si 59 se gandeste cineva la tine si la fix te iubeste love struck... voi ce parere aveti?

15 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Sunt prostii. Logic ca nu e adevarathappy.

| madalicious a răspuns:

Nu este asa. Cand te uiti la si 59 cineva te uraste. La fix te iubeste, la si 01 te place, la 02 esti geloasa si la 03 te adora. tongue

| User a răspuns:

Ai un etilotest?

| Butsilee a răspuns:

Si eu stiu la fel happy la fix te iubeste dar am auzit si varianta ca, de exemplu...la 10:10 te iubeste raised eyebrows si la 59 te uraste big grin

| JustMusic a răspuns:

La fix te iubeste la si 59 te inseala

| Daiana_1737 a răspuns:

La 59-te inseala
La fix-te iubeste
La 11. 11 sau 10. 10... 21. 21 s. a. m. d. se gandeste la tine

| believe a răspuns:

59:are pe alta/la fix:te iubeste/la10:10.se gindeste la tine

| Mihaela13 a răspuns:

Eu din cate stiu, la 59 inseamna ca persoana iubita se gandeste la tine.:d.

| ♥✖nYkO✖♥ explică:

Pfff. e gravrolling on the floorca de ceva timp ma. m despartit de prietenul meucryingsi e pare ca nu mai tine la mine.si acum si chestia asta ca ceasulcrying...:-

| lavinia_8153 a răspuns:

La 59 te insala, la fix te iubeste, la si un minut te dorestelove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mah daca te uitzi la si 59 la ceas inseamna ca mai e un minut sh te iubestelaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

. Si mie la fel mi se intamplastraight face se pare ca ne insealalaughing

| ingerash_2415 a răspuns:

Nu stiu sigur dar la fara un minut din cate am auzit eu inseamna ca te inseala sau te certi cu cineva si la fix te iubeste nu sunt superstitioasa :*:*:*

| KidaxRawr a răspuns:

Eu stiu ca la si 59 cineva nu te iubeste, iar daca te uiti la si 27 ai sa ai noroc, la jumate o sa ai parte de ghinion! Mai sunt si altele dar nu le mai stiu... mi lea scris o prietena intr-un caiet... daca il gasesc iti spun! Te pup!:*

| romina_5616 a răspuns:

Eu stiu ca la 59-te insala happy. la 00-te iubeste.happy. si la 01-se gandeste la tinewinking.big grinbig grin:

big grinbig grin