| Selena54 a întrebat:

Heey. :*

Eu stiam ca daca te uiti la ceas si este si 59 de minute se gandeste la tine, daca este fix te iubeste si daca este si un minut te inseala. >:

Voi cum stiti ca este? >:

Nu cred in chestia asta dar totusi cand ma uit la ceas si vad ca este fix parca imi vine sa zambesc, ca si cum chestia asta ar fi adevarata. big grin

Fundaa :X

5 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

59; te uraste
00: te iubeste
01: te inseala
02: esti geloasa
03: te adora.

Astea le stiu eu. happy

| AnonimA a răspuns:

Bunahappysi eu tot asa le stiu

si eu sunt la fellaughingchiar daca stiu ca nu e adv:*

adica la fix de ex daca este 2:00 zici alfbatul sau poti sa te uiti pe telefon zi t uiti la litera a 2 asa o stiu eu si kik pers respectiva t iubestehappy

dar nu cred ca este adv:*

bafta

| FunkyLicious a răspuns:

La fix =te iubeste
si 1 minut = te iubeste si mai mult
la si 2 minute= te adora
la si 3 minute =ghinion
la si jumate = te iubeste pan' la moarte
la si 59 = te inseala
01:01 sau 02:02 sau 11:11 sau 13:13 / 15:15 /18:18 /19:19etc. cand e asa inseamna ca va potrivitzi

21:12, 13:31, 10:01, 01:10, 14:41, 15:51, 12:21 = se gandeshte la tine

eu asa stiu, cu toate ca nu prea cred in ele dar... noh laughing

| lindemona a răspuns:

Buna,

Din cate stiu eu se spune ca la ora fixa inseamna ca te iubeste cineva iar la si un minut se spune ori ca te inseala ori ca te iubeste un blond. Stiu mai mult cu prima varianta, dar am auzit-o si pe a doua, desi nu prea cred.

O seara placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1:00 Te ashteapta mereu

2:00 Este un/o meseriash/a

3:00 Continua sa fie asa

4:00 Se gandeshte mereu la tine

5:00 Profita de tine

6:00 TE Iubeste!

7:00 Continua sa te faca sa il/o iubesti

8:00 Esti iubit/a de cel/cea pe care il dispretzuiesti

9:00 Noroc toata viata

10:00 Un/o blond/a iti merita iubirea

11:00 TE Iubeste!

12:00 Nu fi suparat/a, nu te-a parasit

Cursor By BP-Grafix.net

13:00 Un/o blond/a iti merita iubirea

14:00 Iti place sa fii cu el/ea

15:00 Esti iubit/a de un blonda/blond

16:00 Iubeshte-l/o

17:00 Te va invita la ziua lui/ei

18:00 Te place mai mult decat in prima zi

19:00 Te va saruta

20:00 Crede in dragostea voastra

21:00 E nebun/a dupa tine

22:00 Vrea sa fii numai cu el/ea

23:00 Cine stie...

24:00 Ii estisimpatic/a

insa in cel mai sigur caz... inseamna ca e ora fixa laughing