| ღViS3CoLoRaT3ღ a întrebat:

Stiu ca suna aiurea dar am de facut un proiect... Voi credeti in fantoma, magie, spirite de dincolo, pana la urma toate astea sunt lucruri supranaturale dar dunt curioasa de parerea vostra, si daca da ati vazut vreodata, argumentati... funda la cel mai fain si adevarat normaltonguescz categoria

Răspuns Câştigător
| bella1998 a răspuns:

Din cate stiu eu, vampiri, fantome, spirite de dincolo, magie... EXISTA! dar nu prea ai cum sa le vezi! e imposibil! de exemplu vampirii fug foarte repede, deci n-ai cum sa-i vezi, fantomele sunt albe sau chiar invizibile, deci nu poti sa le vezi. spirite de dincolo. cred ca pe astea le poti vedea. dar eu nu am vazut in viata mea fantome doar vampiri. pe net desigur. uita-te si tu pe http://www.myvideo.ro/watch/4739512/Vampirii_exista

4 răspunsuri:
| Flöricicä a răspuns:

Nuu! Nu crerd in asa ceva!

| svdragos a răspuns:

Pai.e foarte infricosator cand aud de asa ceva dar tentant.nu am vazut niciodata asa ceva.nu sti niodata chiar acum urmaresc serialul "MESAJE DE DINCOLO". si nu zic ca exista sau nu pentru ca nu am nici o dovada, nu cred ca raspunsul meu merita funda dar ziceam si eu.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista fantome, spirite...

| gusky a răspuns:

Fantome spirite exista
doar ca nu stiti voi unde sa va uitati
uni dintre voi cred ca discovery e un post tv pentru tocilari
dar sa va uitati vineri la ora 22:00 la A HAUNTING