| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU...as vrea sa stiu parerea vostra despre sexul la telefon.Ati facut vreodata?tongue

Răspuns Câştigător
| Mirunelu a răspuns:

Sexting, da, foarte misto. Daca stii sa-ti folosesti imaginatia e un preludiu excelent.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Am incercat, da nu avea telefonul ala nicio gaura destul de mare.

| Danysan a răspuns:

O mare ciudatenie.Se poate dar nu vad cum ajungi la Orgasm.

| Cristiann25 a răspuns:

Ai mai mult de 15 ani? Daca nu esti in stare sa faci sex cu adevarat lasa naiba prostiile.Ce, vrei sa te auda iubitul cand te masturbezi? Ce aiurea!

| Anne18 a răspuns (pentru Cristiann25):

Cristiann25 nu am 15 ani am 18 si pot sa fac sex cu adevarat.Am pus doar o simpla intrebare.nu mai judeca tu oameni ok ca nu esti in masura sa judeci pe nimeni.

| CorneliaC a răspuns:

Da, e cea mai mare prostie, si plictisitor rau mai ales cand nu e scula langa tine laughing

Răspuns utilizator avertizat
| andreylupu07 a răspuns:

E o prostie