| Melymonade a întrebat:

Bună!
Credeți in fantome, spirite,? Ați mai văzut? Argumentați happy
Eu nu cred, nu am mai văzut și nici nu vreau să văd :s
Scuzați categoria!

Răspuns Câştigător
| KristalPop a răspuns:

Sunt ateu, nu cred în absolut nicio divinitate.
Spiritele sunt duhurile unor morţi.
Nu cred că omul "are suflet". Totul e în capul nostru.
Până şi biblia spune: La moarte, omul încetează să existe. În Eclesiast se spune: "Cei morţi nu sunt conştienţi de nimic". Întrucât morţii nu ştiu nimic de nimeni, nu sunt conştienţi de nimic, nu mai simt nimic, ei nu pot să le facă nici rău, nici bine celor vii (Psalmul 146:3, 4).

7 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred pentru ca nu am vazut si nici nu vreau sa vad vreo una, de fapt nici nu cred ca exista

| Ibrahimovic a răspuns:

Nu, nu cred!

| MaskOfSanity a răspuns:

Ar fi culmea să cred în spirite din moment ce nu cred în existenţa unui zeu creator.

| horansgang a răspuns:

Nope, nu cred in asa ceva. Poate exista. thinking Poate sunt invizibile. thinking Ce tot vorbesc? Nu cred nici ce am zis eu acum.

| Dinamovistul101 a răspuns:

Nu cred, dar niciodata sa nu spui niciodata big grin

| reeebook a răspuns:

Nu exista asa ceva (povesti de adormit copii) tot ce vezi la tv cu fantome e fake pentru a castiga ei niste bani... poti face o poza cu 100 de fantome cu photoshop crede-mawinking