| Oanna_3541 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat! Dar de la un timp am inceput sa vorbesc singura sa nu ma mai inteleg cu parinti sa ma sperii din orice nu stiu ce se intampla cu mine! PAna acum eram deschisa ma simteam libera nu stiu! Dar vorbesc singura si ma simt singura! Nu stiu ce sfat imi dati? Va rog fara comentarii rautacioase. poate ati patit`o s`ao o veti pati! Cel mai bun raspuns primeste funda! love struck

5 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Vorbeste cu mine pe mess, nu ma cunosti, deci poti sa imi spui orice si poate te pot ajuta happy, imi spui daca vrei sa iti las id.

| Oanna_3541 explică:

Nu pot sa le spun! Adica ma simt ciudat! Si o sa inceapa sa rada si nu! Adica suna ciudat Sa vorbesc siongura in casa! Pana si maicamea zice ca am devenit inchisa..Nu stiu ma enervez repede! Am stari din astea! Am inceput sa ijur singura! Nu stiu cred ca.

| Oanna_3541 explică:

Mai bine imi spui aici raspunsul! Stii cum ma manifeest adica vorbesc sinfura diverse! Ma simt inchisa! MA rog.

| Trippy a răspuns:

Lasa-te de iarba.

| Mada12345 a răspuns:

Poate ca te-ai indragostit sau nu mai ai incredere in parintii tai si te inchizi in tine, ar trebui sa le spui parintilor ce se intampla si poate ar trebui sa mergi la un psiholog