| VlaAaDuTzZ333 a întrebat:

Stiu despre o fata ca melodia ei preferata e Dj project feat Giulia-Mi-e dor de noi, daca se imbata putin nu mai stie cu cine, ce ii si daca e singura fara prietenele ei nu vorbeste cu nimeni.Nu stiti un subiect sau ceva ca sa pot intra cu ea in vorba? Pentru numele Iasmina nu stiti niste alintari(ex Iasmi)?

1 răspuns:
| comansorin a răspuns:

Bla bla bla de nu esti in stare saintri in vorba cu ea se gasesc papusi gomflabile mult mai intelegatoare cu tine.ps. pentru ce trebuie sa o alinti? zii fa draga