| Mălinuşaaa a întrebat:

big hug Ce parere aveti despre melodia Giulia feat Dj Project~Mi-e dor de noi~? Mie imi placeeee:X:X big grin Funditabatting eyelashes kiss

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Din melodia asta nu-mi place decat inceputul-``doar petale uscate cazute pe-o cartie``si ``nu stii cum arde cum doare``.
E stilul lor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand Dj Project este printre putinele formatii din Romania care scoate muzica in limba romana si care nu scot genul asta de muzica care este in Romania la ora actuala. Caci despre melodie in calitate de producer spun ca este foarte reusita cu tot cu versuri asa ca Diana nu te supara dar nu ai gusturi la muzica