| AAndrei01 a întrebat:

Stiu o fata pe care o plac eu am 17 ani ea 14 vreau metode de a o cuceri orice fel de metode dar serioase.

Răspuns Câştigător
| AlexSalling a răspuns:

La orice fata ii plac vorbele dulci, cadouri, invit-o la film, la plimbare, cumpara-i lucruri, nu foarte scumpe. Ingrijeste-te foarte mult, la fete le plac baietii parfumati, imbracati bine. Dupa buget. Se va indragosti de tine, dar sa si continui sa faci ce ti-am zis la inceput, bafta.

1 răspuns:
| Strongerthanyou1 a răspuns:

Poti fi alaturi de ea mereu, chiar si cand nu are nevoie, te porti frumos cu ea, o ajuti mereu, o poti sfatui mereu de bine, ii faci complimente, o inviti sa va plimbati si vei avea succes!